Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Jujubee S.A. przygotowuje się do premiery Deep Diving Simulator na Mac!

aktualności

Jujubee S.A. przygotowuje się do premiery Deep Diving Simulator na Mac!

Jujubee S.A. przygotowuje się do premiery Deep Diving Simulator na Mac!

(Katowice, Polska | 23 września 2019 r.) - Jujubee S.A. w fazie ostatnich przygotowań do premiery Deep Diving Simulator na Mac. Gra dostępna w przedsprzedaży!


Polskie studio Jujubee S.A. właśnie opublikowało, że ich podwodna gra Deep Diving Simulator zadebiutuje na platformie Mac już 26 września. Warto dodać, że wersja na Maca będzie również zawierać DLC - Adventure Pack. Sami twórcy chcieliby przypomnieć wszystkim o znaczeniu ratowania naszego środowiska i dbania o stan naszych mórz i oceanów.

W Deep Diving Simulator gracz przejmuje kontrolę nad początkującym nurkiem, który pomaga niekonwencjonalnemu profesorowi w poszukiwaniu starożytnych artefaktów i innych cennych przedmiotów z nieznanych głębin. W jednej z lokacji gracz będzie świadkiem niszczycielskiego wpływu człowieka na środowisko, w którym zwierzęta są uwięzione w sieciach rybackich, nie wspominając o toksycznych substancjach rozprzestrzeniających się po całym obszarze. Za muzykę odpowiedzialny jest Adam Skorupa, który pracował przy takich produkcjach jak WiedźminAncestors: LegacyBullestorm i wielu innych.

Podczas swojej podróży gracz będzie zdobywał coraz to lepszy ekwipunek, który umożliwi odkrywanie obszarów, do których nie można było dotrzeć wcześniej lub przedmiotów, których nie można było przedtem zebrać. Interesującym urządzeniem, które gracz będzie miał do dyspozycji, jest mały robot, zdolny do wyszukiwania i zbierania przedmiotów w ciasnych jaskiniach lub szczelinach. Twórcy chcieli, aby doświadczenie samego sterowania robotem było immersyjnie, dlatego też Jujubee postanowiło wejść we współpracę z Gralmarine, aby zapewnić graczom jak najlepsze doznania podczas tej podwodnej przygody. Ponadto Międzynarodowa Federacja Nurkowania również zgodziła się wspierać deweloperów, zapewniając im wgląd w życie profesjonalnego, współczesnego nurka.

Informacje o grze:
Platforma: Mac, PC
Wydawca: Jujubee S.A.
Deweloper: Jujubee S.A.
Data wydania: 26 wrzesień 2019

Ważne linki:
Gra dostępna w przedsprzedaży: https://apps.apple.com/app/deep-diving-simulator/id1467331433?mt=12