Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Flashout 2

Flashout 2

Kup:

  • PC
  • Mac
  • Linux
  • iOS
  • Android
  • Windows Phone
  • OUYA

FLASHOUT 2, to sequel hitu z platform mobilnych, w którym gracz zasiada za sterami ultraszybkich poduszkowców i korzystając z pokaźnego arsenału broni, ulepszeń i bonusów, walczy o zwycięstwo na 10 szczegółowo zaprojektowanych torach ulokowanych w miastach całego świata (w tym w Warszawie)! 

 

 

Gra dostarcza niesamowitych wyścigowych wrażeń i zapewnia kilkanaście godzin wyśmienitej zabawy w trybie dla jednego gracza oraz niezliczony czas gry w darmowym trybie rozgrywek sieciowych. 

Następca bardzo udanego FLASHOUTA 3D oferuje całkowicie przeprojektowany i ekscytujący tryb kariery, elementy fabuły, olbrzymie usprawnienia na polu sterowania, fizyki i sztucznej inteligencji przeciwników, jak i możliwość uczestniczenia w potyczkach online. Ponadto tytuł wprowadza nowe tryby rozgrywki, takie jak “Tryb eliminacji” (najwolniejszy zawodnik na danym okrążeniu odpada z wyścigu), “Tryb destrukcji” (wygrywa zawodnik, który zniszczy największą liczbę przeciwników) czy “Tryb 1 na 1″ (konfrontacje z “bossami”). 

 

 

Gra dostarcza także niesamowitych wrażeń m.in. dzięki wyjątkowo zaawansowanej oprawie graficznej znanej dotąd tylko posiadaczom konsol przenośnych nowej generacji oraz za sprawą pełnego wsparcia kontrolerów do gier kompatybilnych z systemem iOS7. Dodatkowe emocje są także zapewnione dzięki licencjonowanym utworom muzyki elektronicznej, jak i niesamowitym efektom wizualnym.

FLASHOUT 2, to kwintesencja wyścigów i jedna z niewielu gier, które pozwolą Ci się ścigać z prędkościami znacznie przekraczającymi 500km/h! Zasiądź za sterami ultraszybkich bolidów i korzystaj z dostępnego arsenału broni by osiągnąć zwycięstwo! A dzięki darmowemu trybowi wieloosobowemu, walcz o wygraną z graczami z całego świata! FLASHOUT 2 to tytuł, który dostarczy Ci niezliczonych godzin wspaniałej i wciągającej rozrywki!

Główne cechy gry:
 

- Rozbudowany tryb kariery!

- Darmowy tryb rozgrywek sieciowych!

- 10 zróżnicowanych i futurystycznych tras ulokowanych w największych miastach świata!

- Dziesiątki ekscytujących wyścigów!

- Nowe i unikalne tryby rozgrywki!

- Bronie i ulepszenia!

- Oprawa graficzna godna konsol!

- Nowy, bardziej realistyczny system sterowania!

- Licencjonowana muzyka elektroniczna!

- Wsparcie kontrolerów do gier (iOS, Mac, PC)!

- I wiele więcej!

RECENZJE I OPINIE

"FLASHOUT 2 to naprawdę znakomita gra wyścigowo-zręcznościowa. Czuć przy niej szybkość poruszającego się pojazdu. Wiele ścigaczy jak i możliwość ich ulepszania to silna strona produkcji. Autorzy stworzyli także wiele pucharów jak i tras do rywalizacji z komputerowymi przeciwnikami. Na plus zasługuje polskojęzyczny interfejs zarówno na iOS, Android jak i Steam."

Videotesty.pl

 

 


"FLASHOUT 3D oczarował mnie oprawą graficzną i wciągającą rozgrywką. Również inni gracze docenili tę produkcję. Nic więc dziwnego, że Jujubee zdecydowało się na wydanie drugiej części, która jest bardziej rozbudowana i dopracowana. Poza tym, co z pewnością ucieszy polskich graczy, jest także dostępna w naszym języku. (...) Na iPhonie 5S rozgrywka prezentuje się świetnie i bez wątpienia jest to jedna z najładniejszych gier mobilnych, jakie było mi dane oglądać w ostatnim czasie. (...) Produkcja warta zaliczenia, nie tylko przez fanów Wipeouta!"

Komorkomania.pl
 "Miłośnicy tego typu produkcji z pewnością docenią Flashout 2 oraz polską wersję językową, która jest – niestety – jeszcze rzadkością wśród gier mobilnych (...). Flashout 2 to bardzo fajna i dynamiczna gra, która pozwala na parę minut oderwać się od naszych zajęć i urządzić solidną rozwałkę, mając niebotycznie wysoką prędkość na liczniku. Do tego wcale nie jest łatwo o zwycięstwo!"

YourApps.info

wideo

aktualności

FLASHOUT 2 - film "making of"!

FLASHOUT 2 vs. FLASHOUT 3D - zmiany w Trybie Kariery

Wywiad: FLASHOUT 2 - wszystko co chcielibyście wiedzieć!

INFORMACJE PRASOWE

Futurystyczne wyścigi FLASHOUT 2 od polskiego studia Jujubee od teraz dostępne na PC!

Futurystyczne wyścigi FLASHOUT 2 od polskiego studia Jujubee także dostępne na platformie Android!

Futurystyczne wyścigi FLASHOUT 2 od polskiego studia Jujubee już dostępne na platformie iOS!

Jujubee opublikowało film z produkcji gry FLASHOUT 2, doskonałych futurystycznych wyścigów na platformy iOS, Android, Windows Phone, Mac i PC!

Jujubee zapowiada grę FLASHOUT 2 i prezentuje pierwszy materiał wideo! Kontynuacja mobilnego hitu ukaże się na platformach iOS, Android, Mac i PC!