Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Futurystyczne wyścigi FLASHOUT 2 od polskiego studia Jujubee już dostępne na platformie iOS!

prasa

Futurystyczne wyścigi FLASHOUT 2 od polskiego studia Jujubee już dostępne na platformie iOS!

(Katowice, Polska | 27 marca 2014) Informacja prasowa: Futurystyczne wyścigi FLASHOUT 2 od polskiego studia Jujubee już dostępne na platformie iOS!


W dzisiejszym dniu na rynku ukazała się gra FLASHOUT 2, kontynuacja znakomitych futurystycznych wyścigów wyprodukowana przez katowickie studio Jujubee.


We FLASHOUT 2 gracz zasiada za sterami ultraszybkich poduszkowców i korzystając z pokaźnego arsenału broni, ulepszeń i bonusów, walczy o zwycięstwo na 10 szczegółowo zaprojektowanych torach ulokowanych w miastach całego świata (w tym w Warszawie).


Następca bardzo udanego FLASHOUTA 3D oferuje całkowicie przeprojektowany i ekscytujący tryb kariery, elementy fabuły, olbrzymie usprawnienia na polu sterowania, fizyki i sztucznej inteligencji przeciwników, a także darmowy i rozbudowany tryb gry wieloosobowej. Ponadto tytuł wprowadza nowe tryby rozgrywki, takie jak “Tryb eliminacji” (najwolniejszy zawodnik na danym okrążeniu odpada z wyścigu), “Tryb destrukcji” (wygrywa zawodnik, który zniszczy największą liczbę przeciwników) czy “Tryb 1 na 1″ (konfrontacje z “bossami”).


Gra dostarcza także niesamowitych wrażeń m.in. dzięki wyjątkowo zaawansowanej oprawie graficznej znanej dotąd tylko posiadaczom konsol przenośnych nowej generacji oraz za sprawą pełnego wsparcia kontrolerów do gier kompatybilnych z systemem iOS7. Dodatkowe emocje są także zapewnione dzięki licencjonowanym utworom muzyki elektronicznej, jak i niesamowitym efektom wizualnym.


Gra w wersji na urządzenia z systemem iOS dostępna jest w sklepie App Store w cenie 2.69€. Odsłona na platformy Android, Windows Phone, Mac i PC ukaże się w późniejszym terminie.


Ponadto spółka Jujubee poinformowała, że z okazji premiery zdecydowała się obniżyć na czas określony ceny pozostałych swoich gier na system iOS (FLASHOUT 3D i Suspect in Sight! Anniversary Edition) do 0.79€. Promocja wejdzie w życie z dniem 28 marca 2014 roku.


Przydatne odnośniki:


O Jujubee:

Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS, Android, Windows Phone, Mac i PC.