Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Futurystyczne wyścigi FLASHOUT 2 od polskiego studia Jujubee od teraz dostępne na PC!

prasa

Futurystyczne wyścigi FLASHOUT 2 od polskiego studia Jujubee od teraz dostępne na PC!

(Katowice, Polska | 6 czerwca 2014) Informacja prasowa: Futurystyczne wyścigi FLASHOUT 2 od polskiego studia Jujubee od teraz dostępne na PC!


FLASHOUT 2, kontynuacja znakomitych futurystycznych wyścigów wyprodukowana przez katowickie studio Jujubee, jest od teraz dostępna w promocyjnej cenie na komputerach PC (Windows/Linux) za pośrednictwem sklepu Steam:


http://store.steampowered.com/app/298340


We FLASHOUT 2 gracz zasiada za sterami ultraszybkich poduszkowców i korzystając z pokaźnego arsenału broni, ulepszeń i bonusów, walczy o zwycięstwo na 10 szczegółowo zaprojektowanych torach ulokowanych w miastach całego świata (w tym w Warszawie).


Następca bardzo udanego FLASHOUTA 3D oferuje całkowicie przeprojektowany i ekscytujący tryb kariery, elementy fabuły, olbrzymie usprawnienia na polu sterowania, fizyki i sztucznej inteligencji przeciwników, a także darmowy i rozbudowany tryb gry wieloosobowej. Ponadto tytuł wprowadza nowe tryby rozgrywki, takie jak “Tryb eliminacji” (najwolniejszy zawodnik na danym okrążeniu odpada z wyścigu), “Tryb destrukcji” (wygrywa zawodnik, który zniszczy największą liczbę przeciwników) czy “Tryb 1 na 1″ (konfrontacje z “bossami”).


Gra w wersji na komputery PC doczekała się poprawionej oprawy graficznej, pełnego wsparcia kontrolerów do gier jak i obsługi Osiągnięć Steam. Dodatkowe emocje są także zapewnione dzięki licencjonowanym utworom muzyki elektronicznej, jak i dzięki niesamowitym efektom wizualnym.


Wkrótce gra ukaże się także na komputerach Mac.


Tytuł dostępny jest w polskiej wersji językowej.


Przydatne odnośniki:


O Jujubee:

Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS, Android, Windows Phone, Mac i PC.