Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Jujubee opublikowało film z produkcji gry FLASHOUT 2, doskonałych futurystycznych wyścigów na platformy iOS, Android, Windows Phone, Mac i PC!

prasa

Jujubee opublikowało film z produkcji gry FLASHOUT 2, doskonałych futurystycznych wyścigów na platformy iOS, Android, Windows Phone, Mac i PC!

(Katowice, Polska | 14 lutego 2014) Informacja prasowa: Jujubee opublikowało film z produkcji gry FLASHOUT 2, doskonałych futurystycznych wyścigów na platformy iOS, Android, Windows Phone, Mac i PC!


Firma Jujubee opublikowała dzisiaj wideo z produkcji gry FLASHOUT 2, drugiej części ekscytujących futurystycznych wyścigów. Materiał zawiera fragmenty z rozgrywki pochodzące z finalnej wersji gry.


Odnośnik do materiału wideo: http://youtu.be/qsXGDwfP7XM


W grze FLASHOUT 2 gracz zasiada za sterami futurystycznego poduszkowca i korzystając z pokaźnego arsenału broni, ulepszeń i bonusów, walczy o zwycięstwo na 10 szczegółowo zaprojektowanych torach ulokowanych w miastach całego świata (w tym w Warszawie).


Następca bardzo udanego FLASHOUTA 3D zaoferuje całkowicie przeprojektowany tryb kariery, elementy fabuły, olbrzymie usprawnienia na polu sterowania, fizyki i sztucznej inteligencji przeciwników, ponadto gra zadebiutuje z darmowym trybem gry wieloosobowej i wprowadzi nowe tryby rozgrywki, takie jak Tryb Eliminacji (najwolniejszy zawodnik na danym okrążeniu odpada z wyścigu), Tryb Destrukcji (wygrywa zawodnik, który zniszczy największą liczbę przeciwników) czy Versus (konfrontacje z “bossami”).


Gra dostarczy także niesamowitych wrażeń m.in. za sprawą wyjątkowo zaawansowanej oprawy graficznej znanej dotąd tylko posiadaczom konsol przenośnych nowej generacji oraz za sprawą pełnego wsparcia kontrolerów do gier na systemach iOS, Android i PC. Dodatkowych emocji także z pewnością zapewnią licencjonowane utwory muzyki elektronicznej, jak i niesamowite efekty wizualne.


Gra w wersji na urządzenia z systemem iOS zadebiutuje już w pierwszym kwartale tego roku. Odsłona na pozostałe platformy ukaże się w późniejszym terminie.


Odnośniki do poprzedniej części:


O Jujubee:

Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS, Android, Mac i PC.