Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Jujubee zapowiada grę FLASHOUT 2 i prezentuje pierwszy materiał wideo! Kontynuacja mobilnego hitu ukaże się na platformach iOS, Android, Mac i PC!

prasa

Jujubee zapowiada grę FLASHOUT 2 i prezentuje pierwszy materiał wideo! Kontynuacja mobilnego hitu ukaże się na platformach iOS, Android, Mac i PC!

(Katowice, Polska, 9 sierpnia 2013) Informacja prasowa: Jujubee zapowiada grę FLASHOUT 2 i prezentuje pierwszy materiał wideo! Kontynuacja mobilnego hitu ukaże się na platformach iOS, Android, Mac i PC!


FLASHOUT 3D (iOS, Android, Mac, PC, OUYA) z katowickiego studia Jujubee osiągnął międzynarodowy sukces i gra została bardzo pozytywnie przyjęta na wszystkich platformach, na których dotąd się ukazała. W przypadku komputerów Mac, był to przez kilka tygodni najchętniej kupowany tytuł wyścigowy na świecie. Jest to obecnie także jedna z najchętniej nabywanych gier na konsolę OUYA.


Nic zatem dziwnego, że niesione sukcesem studio Jujubee zdecydowało się na produkcję drugiej części, która ukaże się jeszcze pod koniec tego roku na platformach iOS, Android, Mac i PC.


FLASHOUT 2 zaoferuje graczom zupełnie nowe trasy i pojazdy, rozbudowany i ulepszony tryb kariery, bardziej zaawansowany model fizyczny, znacznie poprawioną oprawę graficzną, sieciowy tryb gry wieloosobowej, wyzwania i sporo nowych, widowiskowych rozwiązań.


Jujubee opublikowało także pierwszy materiał wideo, ukazujący wczesną wersję gry:


http://youtu.be/-kNNsSdqerQ


“Prace nad Flashoutem 2 rozpoczęliśmy zaraz po ukazaniu się pierwszej części”,powiedział Michał Stępień, Prezes Zarządu Jujubee S.A. “Jesteśmy niezmiernie usatysfakcjonowani, że gracze z całego świata i na tak wielu platformach pokochali nasz tytuł. Przy drugiej odsłonie postawiliśmy sobie poprzeczkę znacznie wyżej, a co za tym idzie kontynuacja będzie dużo bardziej rozbudowana i jesteśmy przekonani, że dostarczy graczom jeszcze więcej pozytywnych emocji.”


Grywalne demo wersji alfa będzie prezentowane przez Spółkę na targach Gamescom w Kolonii (hala 4.2, stoisko A013b, strefa “biznes”).


Odnośniki do pierwszej części:


O Jujubee:

Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS, Android, Mac i PC.