Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Suspect in Sight ze studia Jujubee już w polskim App Store!

prasa

Suspect in Sight ze studia Jujubee już w polskim App Store!

Katowice, 14 czerwca 2012 – Suspect in Sight ze studia Jujubee już w polskim App Store!


Założona w lutym tego roku spółka Jujubee może się już teraz poszczycić pierwszą produkcją wydaną na urządzenia z systemem iOS. Do sklepów App Store na całym świecie trafiła właśnie gra “Suspect in Sight” – niezmiernie wciągająca produkcja typu arcade, w której gracz wciela się w Roba, goniącego przestępców policjanta poruszającego się helikopterem.


Tytuł oferuje możliwość zabawy w dwóch amerykańskich miastach – Miami i Nowym Jorku, natomiast w przyszłym miesiącu gra zostanie wzbogacona o trzecią metropolię, Los Angeles. Warto nadmienić, że wstawki komiksowe na potrzeby tej produkcji narysował popularny w Polsce rysownik Michał “Śledziu” Śledziński. Ponadto tytuł zawiera wiele elementów do odblokowania, w tym dodatkowe tryby rozgrywki. Gra kosztuje w polskim App Store zaledwie 0.79 euro.


“Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że nasz pierwszy produkt trafił w końcu na urządzenia z systemem iOS. Cieszą nas także bardzo pozytywne reakcje graczy oraz fakt, że po zaledwie 12 godzinach od premiery w Nowej Zelandii, czyli jeszcze przed pojawieniem się gry w Stanach Zjedonocznych i wielu innych krajach, około 700 graczy zapisało już swoje wyniki w Game Center. Jest to bardzo optymistyczny prognostyk.” – powiedział Michał Stępień, Prezes Zarządu Jujubee S.A. “Teraz koncentrujemy nasze siły na produkcji uaktualnień, które wprowadzą dodatkowe tryby rozgrywki, mini misje i miasto Los Angeles. Ponadto w lipcu Suspect in Sight powinien się także ukazać na urządzeniach z Androidem oraz komputerach Mac i PC. Czeka nas więc jeszcze sporo pracy.”


“Suspect in Sight” został wydany jako uniwersalna aplikacja (możliwość instalacji zakupionej gry na kilku urządzeniach z systemem iOS), wspiera także takie usługi jak iCloud i Game Center (osiągnięcia).


Z okazji premiery firma zaprezentowała także gameplay trailer, który można obejrzeć pod tym adresem: http://youtu.be/2dXeUzwFPUk


Link do gry w App Store: http://itunes.apple.com/app/suspect-in-sight/id520557552?mt=8


Przypomnijmy, że katowickie studio pracuje także nad bardzo oczekiwanym przez mobilnych graczy tytułem “FLASHOUT 3D” – przepełnionymi akcją futurystycznymi wyścigami z topową jak na urządzenia mobilne grafiką trójwymiarową i doskonałymi efektami wizualnymi. Gra będzie nie tylko oferować tryb 3D, ale także dostosowywać w czasie rzeczywistym wyświetlane efekty graficzne do odgrywanej muzyki.


Więcej informacji o Spółce i jej produktach można znaleźć pod adresem:http://jujubee.pl. Zachęcamy także do subskrybcji oficjalnych kanałów na Facebooku, Google+ i Twitterze.

 


O Jujubee S.A.:

Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED (Wiedźmin 2), Traveller’s Tales (LEGO Indiana Jones, LEGO Batman) oraz Infinite Dreams (Let’s Create! Pottery, Jelly Defense) – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac i PC.