Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Uratuj podwodny świat z pomocą Deep Diving Simulator - dostępny już teraz!

prasa

Uratuj podwodny świat z pomocą Deep Diving Simulator - dostępny już teraz!

(Katowice, Polska | 27 maja 2019 r.) - Deep Diving Simulator studia Jujubee S.A. jest już
dostępny na PC w serwisie Steam oraz GOG!


Polskie studio Jujubee S.A. właśnie wydało swój najnowszy projekt na Steam z myślą o bardzo konkretnym celu - uratowanie życia morskiego w naszych morzach i oceanach. Podwodna gra eksploracyjna sama w sobie ma na celu podniesienie świadomości i pomoc w zwalczaniu zanieczyszczeń morskich na naszych wodach, a już teraz jest dostępna na PC na platformie Steam oraz GOG.

 

 

W grze gracz przejmuje kontrolę nad początkującym nurkiem, który pomaga niekonwencjonalnemu profesorowi w poszukiwaniu starożytnych artefaktów i innych cennych przedmiotów w nieznanych głębinach. Każde miejsce przynosi nowe wyzwania, ponieważ niektóre przedmioty mogą być trudniejsze do znalezienia niż inne, nie wspominając o tym by gracz stale pilnował zawartości swojego tlenu. Gracz leczy także zwierzęta specjalnym urządzeniem, które jest w stanie zneutralizować szkodliwe substancje nie sprawiając istotom krzywdy. Ciepłe morza ze wspaniałymi i kolorowymi mieszkańcami rafy koralowej, podwodny i tajemniczy las, niezbadane jaskinie czy fascynuje głębiny ukryte
pod grubą warstwą lodu - wszystko to  czeka na gracza, który może odkryć tajemnice, które wolałyby pozostać zapomniane. Za muzykę odpowiedzialny jest Adam Skorupa, którego można kojarzyć z takich tytułów jak seria Wiedźmin, Ancestors: Legacy czy Bulletstorm.


Aby uzyskać najbardziej immersyjne wrażenia, Jujubee połączyło siły z Gralmarine i Międzynarodową Federacją Nurkowania, aby zapewnić jak najwiarygodniejsze podwodne wrażenia. Twórcy są również świadomi tego, że Deep Diving Simulator i jego przedstawione życie morskie mogą być niesamowitą przygodą w Wirtualnej Rzeczywistości, jednak ich obecna uwaga skupia się na wersji gry na PC.


Gra została również zlokalizowana w 12 językach: angielskim, polskim, rosyjskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, chińskim (uproszczony), koreańskim, japońskim, tureckim, oraz portugalskim (brazylijski).


Deep Diving Simulator jest już dostępny na PC w serwisie Steam oraz GOG, i posiada premierową zniżkę w wysokości 25%, obniżając pierwotną cenę gry z $19,99 do $14,99! Z okazji premiery najnowszej produkcji studio Jujubee opublikowało Launch Trailer oraz przeceniło swoją przygodowo-dokumentalną grę KURSK!


Grę Deep Diving Simulator najlepiej opisują jej główne elementy:

Games Beyond™ - pomóż oczyścić morza i oceany z zanieczyszczeń tym samym ucząc się o podwodnym świecie i jego mieszkańcach.

Oszałamiające Efekty Wizualne - od najzimniejszych oceanów po najcieplejsze morza, zanurz się w podwodnej przygodzie, doświadczając pięknych miejsc i aktywnego życia morskiego.

Immersyjne Podejście - każde kolejne zanurzenie nauczy Cię co znaczy być zawodowym nurkiem, ponieważ z każdym podejściem musisz zadbać o swój poziom tlenu jak i bezpiecznie manewrować swoją pozycją, aby uniknąć zagrażającej życiu choroby dekompresyjnej.

Informacje o grze:
Platforma: PC
Wydawca: Jujubee S.A.
Deweloper: Jujubee S.A.
Data wydania: 27 Maj 2019

Ważne linki:
Kup grę tutaj:
https://store.steampowered.com/app/990030
https://www.gog.com/game/deep_diving_simulator

Film z komentarzem twórców (Dev Commentary):
https://www.youtube.com/watch?v=natbL6G-gDM

Launch Trailer:
https://youtu.be/FZLcDZ2_oyE

Press kit:
http://bit.do/ddspresskit